Instagram’da Hikayeler Nasıl Gizli İzlenir? En İyi Gizli Hikaye İzleme Teknikleri & Siteleri

Instagram’da hikayeler nasıl gizli izlenir ve en iyi gizli hikâye izleme sitelerine baktığımızda birkaç farklı siteden söz etmemiz mümkündür. Instagram stalker kullanıcılarının merak ettiği gizli hesap görme, en popüler atraksiyonlarından olmaktadır. Çünkü her Instagram kullanıcısı, bir kere de olsa gizli hesapların neler paylaştığını merak eder. Instagram platformu, farklı kullanıcıların gizlice hesap takip etme özelliğini kısıtlamıştır. Takip etmediğiniz kullanıcının Instagram story içeriğini izlediğinizde, görüldü sıralamasına dahil olursunuz. Yani story paylaşan kullanıcı tarafından görülmeniz anlamına gelmektedir. En iyi 5 Instagram gizlice hikayeye bakma sitesi ile sizlerde gizli bir şekilde story izleyebilirsiniz.

StorySaver

StorySaver, story ve gizli hesap görme siteleri arasında bulunmaktadır. Instagram gizli hesap bakma ve anonim Instagram story izleme sitesi olarak tamamen ücretsizdir. Gizli bir şekilde profili gözetlemek istediğiniz kişilerin kullanıcı adı yeterli olacaktır. Böylece ücretsiz şekilde hesapta paylaşılan içerikleri göreceksiniz. StorySaver’in en dikkat çekeceği özelliği de kullanılabilirliğin üst seviyede olmasıdır. Aynı şekilde basit arayüze sahip olmasıyla herkes kullanabilir.

StorySaver kullanmak için ilk aşamada ‘’Download’’ butonuna basmanızdır. Ardından Captcha kısmını da geçtikten sonra hikayelerin tamamını görebileceksiniz. Site aynı zamanda, Instagram story izleyip görünmeme sağlarken indirme gibi bir opsiyona da sahiptir. Bu nedenle baktığınız içerikleri rahatlıkla indirebilirsiniz.

InstaDp

Instagram gizlice hikayeye bakma uygulaması ücretsiz olan InstaDp, farklı kullanıcıların hikayelerini anonim şekilde izlemeniz için kullanılır. Bunun dışında story içeriklerini indirebilmeyi sağlarken içerikleri yüksek çözünürlükte görüntülemektedir. Sadece hikaye değil reels videolarını indirmek içinde kullanılıyor. Burada ilk yapılması gereken kullanıcı adınızı girmek ve güvenlik adımını geçmektir. Ardından istediğiniz materyali indirebilirsiniz.

Sonuç olarak InstaDp tamamen ücretsiz olarak birçok avantaj sağlıyor. Hikayeler, reels içerikleri, profil resimleri ve daha fazlasını görüntüleyerek kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Instagram hikaye bakma hilesi olarak kullanılan InstaDp, tamamen güncel olarak kullanılabilir. Videolar başta olmak üzere tek tıkla indirmek mümkündür.

StoryDownloader

StoryDownloader sitesini diğer sitelerden ayıran en önemli özellik, yalnızca hikaye indirmeye yönelik arayüz sağlamasıdır. Tüm bunlarla beraber alternatiflerinin dışında herhangi bir güvenlik sorusuyla veya Captcha ile uğraşmıyorsunuz. Instagram’da hikayeler nasıl gizli izlenir ile tek yapacağınız şey siteye girmek, kullanıcı adını girmektir. Ardından Download butonuna basabilirsiniz. Ardından tüm güncel Instagram Hikayeler karşınıza çıkar. StoryDownloader genel olarak en sık kullanılan hikaye izleme sitelerinden biridir. Bunun yanı sıra herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Genel olarak StoryDownloader, sağlamış olduğu avantajlarla birlikte öne çıkıyor. Instagram’da merak ettiğiniz kullanıcıların gönderilerini, hikayelerini ve daha fazlasını anonim olarak görmeye başlayabilirsiniz. Gizli Instagram hesabı olan birisini tanıyorsanız, o kişinin hikayelerini izlemek ve fotoğraflarını görüntülemek istiyorsanız StoryDownloader kullanabilirsiniz.

Instastoryviewer

İnstastoryviewer sitesi, kullanıcılıyla birlikte oldukça basit bir arayüze sahiptir. Görüntülemeyi planladığınız hikayenin sahibinin kullanıcı adı yeterli olacaktır. Herhangi bir hikayeyi gizli bir şekilde görebilirsiniz. Aynı şekilde kişi Instagram hikayelerini indirdiğinizi ve gördüğünüzü bilemez. Instagram gizli hesap hikaye izleme açısından avantajlı olan bu site ile tamamen ücretsiz aratma yapabilirsiniz. Kullanmak için ilk olarak kullanıcı URL girmeniz gerekiyor. Ardından kullanıcıların 24 sat içerisindeki tüm hikayelerini barındıran sonuçlar sayfasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Instagram’da hikayeler nasıl gizli izlenir bakarsak bu kısımdan hikayeleri çevrimiçi olarak görüntülerken doğrudan bilgisayarınıza indirmeniz mümkün olacaktır.

SosyalDigital

SosyalDigital’in Instagram Hikaye izleme aracı, kullanıcıların istedikleri Instagram hesaplarının hikayelerini anonim ve güvenli bir şekilde takip etmelerine imkan tanır. Bu araç sayesinde, Instagram platformunda görülmeyen hikayeleri kolayca telefon veya bilgisayar üzerinden izlemek mümkündür. SosyalDigital’in sağladığı gizli izleme fırsatı sayesinde, istediğiniz hikayeyi izlerken iz bırakma endişesi yaşamadan özgürce gezinebilirsiniz. Hemen SosyalDigital gizli Instagram hikaye izleme aracını deneyin ve gizlilikle istediğiniz tüm hikayeleri izleme şansını yakalayın.

En İyi Gizli Hikaye İzleme Teknikleri

Instagram gizlice hikayeye bakma uygulaması ve sitesi, birçok kişinin aradığı bir durumdur. Her gün milyarlarca kullanıcıyı barındıran Instagram, popüler bir sosyal medya olsa da bazı kısıtlamaları barındırıyor. Bu aşamada programsız ve uygulama olmadan hikâye izleme yapabilmeniz mümkündür. Bazı üçüncü taraf uygulamaları kullanarak aşacağınız Instagram storylerine erişiminiz oldukça basittir.  Stalklamanın farklı bir çeşidi olarak takip etmediklerinizin story bakma özelliği, gizli hesap görme yöntemleri arasında bulunuyor. Dolayısıyla Instagram platformundan takip etmeden öncesinde hikayeleri görebilmeniz mümkün olmaktadır. En iyi gizli hikâye izleme teknikleri, sizlere ücretsiz imkanlar sağlar.

En iyi gizli hikâye izleme siteleri ve uygulamaları sağladığı avantajlarla öne çıksa da dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Bunlardan birisi de siteleri dikkatli şekilde deneyimlemenizdir. Bu durum güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Herhangi bir siteyi veya uygulamayı denemek isterseniz, herhangi bir banka hesabı, kredi kartı bilginizi vermeyin. Hesap adınız, hesap şifreniz ve güvenliğinizi tehlikeye atacak herhangi bir bilgiyi bu tarz sitelerle ve uygulamalarla paylaşmamanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir:

En İyi Resim Yükleme & Upload Siteleri 2023 (Ücretsiz)

Tweet Silme: Toplu Tweet Silme İçin En İyi 10 Araç (2023)

Daha Fazla Görüntüleme Ve Etkileşim İçin 32 Instagram Hikâye Önerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir